ČELENDŽER ŠENŽEN: Nina bez polufinala

08.11.2019. 08:36
Nina Stojanović / Izvor: MN Press
Italijanka Paolini bolja u tri seta posle velike borbe.

Nina Stojanović nije uspela da se plasira u polufinale čelendžera u Šenženu pošto je bolja od nje bila Italijanka Jasmin Paolini sa 2:1 (6:7 (3:7), 6:4, 6:1) posle velike borbe i dva sata i 22 minuta igre.

ŠTA ĆE NOLE REĆI? Rafin doktor OTKRIO da li će Nadal igrati na Završnom Mastersu (VIDEO)

VELIKI USPEH: Kecmanović u polufinalu turnira za najbolje mlade tenisere sveta

NEOČEKIVANO: Novak SILNO želi jednu stvar koju Federer ima (FOTO)

Prvi set protekao je mirno samo do rezultata 2:2, a onda je usledila revija brejkova, čak osam uzastopnih, a Stojanovićeva je propustila i jednu set loptu. Ipak, otišlo se u taj-brejk gde je srpska teniserka uspela da osvoji prvi set. U drugom setu viđena su dva brejka u prva četiri gema, po jedan sa obe strane, da bi Paolini u petom gemu napravila drugi brejk što joj je bilo dovoljno da stigne do izjendačenja u setovima.

U trećem setu Stojanovićeva se potpuno izduvala, kao da je izgubila snagu posle dva veoma uzbudsljiva seta. Paolini je već u prvom gemu napravila brejk, a zatim još dva i ubedljivo je dobila treći set i meč.

Pogledajte kako izgleda Tatjana Bašević, bivša devojka nemačkog košarkaša Maika Cirbesa

E SAD JE STVARNO PRETERAO: Za Matsa Vilandera je ovaj igrač BOLJI od Noleta, Rafe i Rodžera

KONTRAVERZE PO PITANJU RAFINE POVREDE: Lekar izneo PODATKE koji govore o Nadalovim problemima

GAF VEKA: Nole poručio da će ga rado primiti, pa se odmah ujeo za jezik (VIDEO)

POTPUNI KRAH BORISA BEKERA: Bivši Noletov trener UPAO u ogroman PROBLEM! Iz OVOG će se teško IZVUĆI!

MASTERS LONDON: Zna se kada će Đoković odigrati prvi meč (FOTO)