ODIGRAO MEČ KARIJERE! Filip Krajinović pobedio polufinalistu Vimbldona (FOTO)

31.10.2017. 18:53
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia
Srpski teniser se plasirao u četvrtfinale Mastersa u Parizu.

Srpski teniser Filip Krajinović odigrao je meč karijere, pošto je savladao Amerikanca Sema Kverija, 13. na ATP listi 2:0, po setovima 6:4, 6:4 na Mastersu u Parizu i tako se plasirao u četvrtfinale ovog turnira.

ONA JE U GRADU: Ana Ivanović je objavila sliku na Instagramu i oduševila sve (FOTO)

KAKO SE SAMO SETILA: Džej Džej je čestitala fanovima Noć veštica na totalno originalan način (FOTO)

Trenutno 77. teniser sveta pobedio je Amerikanca posle samo sat i devet minuta igre. U prvom setu je viđen samo jedan brejk i to u petom gemu, Krajinović je uspeo da sačuva prednost pa je set završen u njegovu korist – 6:4.

U drugom je Kveri, polufinalista ovogodišnjeg Vimbldona, poveo sa 2:0, ali je srpski teniser odmah uzvratio i stigao do izjednačenja 2:2. Uspeo je potom naš teniser da preokrene rezultat i povede sa 4:2, pošto je drugi put oduzeo servis protivniku. To mu je bilo sasvim dovoljno da meč privede kraju i pobedi 13. tenisera sveta.

Sledeći rival biće mu pobednik iz meča Maut i Karenjo Busta.

SLIKA KOJA NEMA CENU: Nole je na Instagram postavio BRILJANTNU fotku sa Teom (FOTO)