NIŠTA OD TROFEJA: Olga Danilović PORAŽENA u finalu

05.02.2023. 15:43
Olga Danilović / Izvor: MN Press
Bilo je šanse u prvom setu.

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da osvoji trofej u konkurenciji parova na WTA turniru u Lionu.

HAMAD "UNIŠTIO" VIKTORA: Srbija bez poraza "PRESLIŠALA" Norvešku

SRAM TE BILO: Kuako NAPAO Đokovića kao NIKO NIKADA do sada

FEDERER SE VRAĆA NA VIMBLDON: Dobio ponudu koja se ne odbija, Novak će pred njim imati priliku da IZJEDNAČI rekord

Srpkinja i Ruskinja Aleksandra Panova u finalnom meču poražene su od Špankinje Kristine Buče i Holanđanke Biblijane Šhofs rezultatom 2:0 (7:6, 6:3) za 98 minuta igre.

Rusko srpski tandem se u prvom setu uspele vratio posle 0:3 i dva brejka, izjednačile su na 4:4, ali su taj-brejk posustale.

Buča i Šhofs su i u drugom setu prve oduzele servis protivnicama, Srpkinja i Ruskinja su uzvratile i smanjile na 3:2, ali već u sledećem gemu po drugi put su izgubile svoj servis i tu su propustile šanse da produže borbu za trofej.