PREŠAO GRANICU: Vavrinka slavio pobedu, a onda je Cicipas pokušao da BRUTALNO prevari sudiju (VIDEO)

03.06.2019. 14:16
Stefanos Cicipas / Izvor: Reuters
Nesvakidašnji potez.

Sten Vavrinka i Stefanos Cicipas odigrali su triler meč u osmini finala Rolan Garosa, a posle pet sati i devet minuta igre slavio je Švajcarac.

NIJE PROPUSTIO PRILIKU DA SE OGLASI: Još jedna Kirjosova skandalozna izjava (FOTO)

ĐERE NEMA DILEMU: Evo šta možemo očekivati na Vimbldonu od njega!

ČEKA SE SAMO POTPIS: Mihajlović izabrao tim za sledeću sezonu (FOTO)

Peti set je završen rezultatom 8:6 za šampiona Rolan Garosa iz 2015. godine, a poslednji poen je bio kao na filmu. Cicipas je pustio loptu koja je očešala liniju, tako da je Vavrinkin slajs značio i kraj meča.

Grk se nije mirio sa porazom, pokušao je da obmane sudiju pokazujući pogrešan trag loptice, ali je arbitar sišao sa stolice i doneo ispravnu odluku.

Cicipas je znao da nije u pravu, prišao je mreži i srdačno se pozdravio sa pobednikom. Vavrinka će u četvrtfinalu igrati protiv sunarodnika Rodžera Federera.

Pogledajte kako izgleda odbojkašica Taisa.