NIJE TO TAJ RAFA: Nadal lagano poražen u prvom meču u Torinu (VIDEO)

13.11.2022. 22:49
Rafael Nadal / Izvor: Reuters
Amerikanac bolji.

Španski teniser Rafael Nadal poražen je u prvom meču na Završnom mastersu u Torinu, od njega je bio bolji Tejlor Fric 7:6 (3), 6:1.

PRVO PA IZNENAĐENJE: Rud bolji od Feliksa na startu Završnog mastersa

"AKO UOPŠTE BUDEM TAMO": Novak progovorio o Australiji, SVI PRASNULI U SMEH!

ISPLIVAO SNIMAK: Nadal ŠPIJUNIRAO Novaka (VIDEO)

U prvom setu teniseri su bili sigurni na svom servisu, viđene su svega tri brejk lopte i to sve na servis Nadala, pa je set otišao u taj brejk.

U trinaestom gemu, Rafa je odmah izgubio servis, Fric je suvereno servirao i na kraju napravio novi mini brejk i došao do prvog seta.

Takav kraj seta kao da je demolarisao Španca, koji je već na startu drugog dela igre izgubio svoj servis i do kraja nije uspeo da se vrati. Rafa je svu svoju nemoć i dekoncentraciju pokazao pri rezultatu 4:1 za protivnika kada je posle gema dugog preko deset minuta, napravio duplu servis grešku i protivniku poklonio gem.

U okviru ove grupe, ranije tokom dana, Kasper Rud je savladao Feliksa Ože Alijasima 7:6, 6:4. Da podsetimo, dalje će proći dva prvoplasirana tenisera i ukrstiti se sa grupom u kojoj se nalaze Danil Medvedev, Novak Đoković i Andrej Rubljov.