ĐERE ELIMINISAN: Kudla nakon PREOKRETA skratio spisak srpskih tenisera na US Openu

31.08.2021. 20:45
Srbija danas
Laslo Đere / Izvor: Profimedia
Velika šteta.

Srpski teniser Laslo Đere eliminisan je u prvom kolu US Opena od Amerikanca Denisa Kudle rezultatom 3:1 (4:6, 6:3, 7:5, 7:6).

ON JE NA NOVAKOVOM PUTU: Zverev izašao na teren u Njujorku, posle tri seta prošao u drugo kolu

NOVAKOV RIVAL POKAZAO NEPOŠTOVANJE: Klinac se javio Đokoviću preko Instagrama, a onda počeo da preti kao da je sve zaboravio

MAREJ I DALJE BESAN: Uporedio Cicipasa sa NAJBOGATIJIM na planeti

Već u prvom gemu, naš teniser je oduzeo servis rivalu iskoristivši drugu brejk loptu, a prednost je održavao do kraja seta, osvojivši ga rezultatom 6:4 posle 42 minuta.

U četvrtom gemu drugog seta, Amerikanac je oduzeo servis srpskom teniseru i posle 46 minuta igre osvojio drugi set rezultatom 6:3.

U 11. gemu trećeg seta, vodila se velika borba, a Kudla je iskoristio četvrtu brejk loptu, a u narednom gemu je uspeo da odličnim servisom dođe do vođstva u setovima nakon jednog sata i minuta igre u trećem setu.

Poslednji set pripao je Kudli posle taj-brejka koji je dobio rezultatom 7:4.