Одгајивачи свиња упозоравају "Фарме пред затварањем, домаћа производња угрожена" - Нестају и фабрике хране?
Четири репрезентативна удружења одгајивача свиња упозорила су да се српско свињарство налази у изузетно тешкој ситуацији и да је, уколико се не предузму хитне мере, неминовно затварање великог броја фарми
У заједничком саопштењу, које су потписали Удружење одгајивача свиња Србије, Удружење одгајивача свиња „Бачка“, Удружење одгајивача свиња Централне Србије и Унија произвођача свиња Србије, наводи се да је цена живих свиња већ дуже време испод цене коштања, док се пад откупних цена наставља уз све слабију тражњу за домаћим товљеницима.
Како истичу произвођачи, смањена потражња за домаћим свињама последица је, пре свега, прекомерног увоза свињског меса, којим се, према њиховим тврдњама, надомештају количине које би могли да испоруче домаћи фармери.
Након више састанака у Министарству пољопривреде, последњи разговор одржан је у Сремској Митровици, у просторијама Регионалне привредне коморе, на позив четири пословна удружења одгајивача и произвођача свиња. Како се наводи, састанку су присуствовали само представници Управе за ветерину.
Произвођачи упозоравају да се увоз свињског меса дозвољава и трговцима, чиме се, како тврде, отежава праћење даљег пласмана замрзнутог меса, као и контрола услова чувања, транспорта и руковања овом лако кварљивом намирницом.
Због тога предлажу да се увоз замрзнутог свињског меса ограничи на реалне потребе објеката одобрених за прераду и производњу производа од меса, као и да се дозволе не издају трговцима. Према њиховом ставу, то је једини начин да се, у складу са законом, јасно прати корисник и намена меса које се увози.
У саопштењу се додаје да ће Управа за ветерину извршити контролу увозних пошиљки за прво тромесечје, како би се утврдило где је и на који начин потрошено месо из увоза. Фармери су, како наводе, изразили сумњу да се део увезеног замрзнутог меса одмрзава и пласира у малопродаји као свеже, расхлађено месо.
Удружења поручују да без јасне стратегије за очување и развој свињарства у Србији, уз контролу потреба тржишта, анализу тренутног стања и конкретан акциони план, ова грана сточарства може наставити да пропада.
- Са пропадањем сточне производње нестаће и фабрике сточне хране, док ће ратарска производња све више бити усмерена на извоз, али и на увоз компоненти, што је упитно јер се ради о берзанској роби - упозоравају произвођачи.
Они додају да би последице могле погодити и повезане секторе, од ветеринарских служби, производње и дистрибуције лекова, до стручњака из области сточарства.
- Поставља се питање да ли смо тога свесни или из незнања и незаинтересованости можемо доћи у ситуацију да од пољопривредно богате земље постанемо зависни од увоза, који ће диктирати глобална кретања и силе моћи - наводи се у саопштењу четири удружења одгајивача свиња.