Бивши нападач Црвене звезде решета у Аустралији (ВИДЕО)

07.02.2016. 15:15
Miloš Trifunović iz vremena kad je nosio dres Crvene zvezde
Милош Трифуновић из времена кад је носио дрес Црвене звезде / Извор: МН Press

На 17 мечева постигао осам голова

Некадашњи нападач Црвене звезде Милош Трифуновић био је централна фигура меча у којем је његов Нукасл Џетс савладао Мелбурн Сити са 2:1. Трифуновић је постигао оба гола свој тим, први у 48. минуту из пенала, а други одлучујући 12 минута пре краја меча.

Екипа из Новог Јужног Велса бори се за опстанак (на осмом је месту у лиги од десет екипа), док је Мелбурн Сити овим поразом готово изгубио битку за титулу.

Милош Трифуновић који је после Црвене звезде играо у Узбекистану, Кини И Казахстану, постигао је ове сезоне осам голова на 18 утакмица, што је више од половине голова колико је постигао његов тим. Џетси су најнеефикаснији тим лиге јер су у досадашњем току шампионата само 15 пута тресли мреже ривала.