ЦИРКУС КОЛОРАДО: Голман се погубио, примио смешан гол, а стрелац "умро од смеха" (ВИДЕО)

10.06.2015. 20:13
Artem Kravec se smeje posle postignutog gola protiv Gruzije
Артем Кравец се смеје после постигнутог гола против Грузије / Извор: Фото: Youtube Printscreen/Videos News

Овакве сцене ретко се виђају на професионалним теренима, али и то се дешава...

Ретко виђена сцена виђена је у пријатељском мечу између Грузије и Украјине (1:2) играном у Линцу. Голман Грузијаца Гиорги Лориа у 57. минуту направио је невероватан виђен гаф после једног повратног додавања левог бека Лаше Двалија. Он је из само њему знаних разлога промашио лопту која се затим одбила од стативе, право на ногу Артему Кравецу који је рутински реализовао овај поклон "јединице" грузијског тима, а затим се, да му муку учини већом, од срца исмејао нимало не хајући за несретног Лорију.

Десет минута касније Украјинци су дуплирали предност голом Конопљанке, да би резултат само ублажио Вацадзе у 81. минуту.