Црвена звезда против Радника, предвођена Катаијем, успела да преокрене резултат

14.05.2016. 20:50
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: МН Press

Радник је најпре повео у десетом минуту, али су гости из Београда успели да преокрену резултат у своју корист.

Фудбалери Црвене звезде савладали су Радник у гостима резултатом 4:1. Најпре је Радник повео у 10. минуту голом Милоша Делетића, да би 20 минута касније Алексндар Катаи изједначио, а у 45.минуту још једним голом довео свој клуб у предност. У наставку меча, у 56.минуту Вијеира је погодио за 3:1, а Петар Орландић у 89.минуту поставио коначан резултат 4:1.

89. минут ГОЛ!  Још једна сјајна акција црвено-белих. Ле Талек је маестрално асистирао Орландићу коме је само остало да убаци лопту у мрежу

80.минут У игру уместо Катаија улази млади Урош Рачић-

77.минут Просто је невероватно шта је промашио фудбалер Радника Славиша Стојановић.

73. минут  Двострука измена код црвено-белих. Уместо Срнића  улази Гаврић, уместо Вијеире Орландић.

72. минут Шанса за Радник преко Овусуа.

56.минут ГОЛ! Михаило Ристић је покренуо акцију, наставио је Срђан Плавшић, лопта је погодила Симоновића, затим пала тачно код Уга Вијеире, који ју је проследио у Радникову мрежу.

46. минут  Прва измена, Самјуел Овусу мења Филипа Стојановића у тиму Радника.

45.минут ГОЛ! Александар Катаи је опет стрелац за Звезду! Када је видео да фудбалери Радника нису изашли у блок, из празног простора је шутирао за 1:2!

36. Ристић је насрнуо на Симоновића, после његових пар некоретних потеза, због чега му је судија Симовић уручио жути картон.

30.минут ГОЛ! Михаило Ристић је са неких 30-так метара упутио центаршут, Александар Катаи је код стативе сачекао лопту и проследио је у гол Боривоја Ристића за 1:1.

26. минут  Црвено-бели траже једанаестерац, али Симовић није насео на "трик" Михаила Ристића

13.минут Прву озбиљну шансу гости су имали преко Михаила Ристића, али опта је ишла преко гола.

10.минут ГОЛ! Марко Петковић је покушао да врати лопту до Луковића, али је капитен Црвене звезде почео да компликује, погрешио и лопту му је отео Милош Делетић, који ју је послао у Кахриманов гол за 1:0.

РАДНИК : Ристић - Марковић, Симоновић, Вуковић, Миловановић – Мутавџић, Путинчанин, Делетић – Ф. Стојановић, Арсић, С. Стојановић.
Ц. ЗВЕЗДА : Кахриман – Петковић, Рендулић, Луковић, Анђелковић – Ле Талек, Ристић – Срнић, Плавшић, Катаи – Вијеира.