Енглези без голова са Хондурасом, прекид због грома

08.06.2014. 09:20
Танјуг
Vejn Runi, Ebgleska
Вејн Руни, Ебглеска / Извор: Бета/АП

Меч прекинут у 23. минуту због удара громова у близини стадиона, па настављен после 43 минута.

Припремајући се за предстојеће Светско првенство у фудбалу репрезентације Енглеске и Хондураса играле су синоћ, у пријатељском мечу у Мајамију, нерешено - 0:0.

Несвакидашња ситуација догодила се у 23. минуту када је главни судија меча Рикардо Саласар прекинуо утакмицу и играче послао у свлачионицу:

- Морао сам да прекинем меч из безбедносних разлога, јер су на мање од два километра од стадиона ударали громови - рекао је Салазар.

Сусрет је настављен после паузе од 43 минута, али није било голова иако су Енглези имали играче више од 66. минута када је искључен Брајан Бекел због ударања Лејтона Бејнса.

За обе репрезентације то је била последња провера пред Мундијал у Бразилу који почиње 12. јуна, а завршава 13. јула.

Енглеска је сврстана у групу Д у којој су још репрезентације Италије, Уругваја и Костариком.