Гатузо оптужио бившег играча Звезде да је шпијун, овај запретио батинама!

21.11.2014. 08:47
Mirnes Šišić, bivši fudbaler Crvene zvezde
Мирнес Шишић, бивши фудбалер Црвене звезде / Извор: МН Press

Легендарни Италијан је Шишића, који је у игру на поменутом мечу ушао у 68. минуту, окривио за пораз и запретио му отказом!

Навијачима Црвене звезде име Мирнеса Шишића није остало у лепом сећању, пошто је он само један од фудбалера из плејаде оних који су добили огроман новац, а нису пружили практично ништа. Данас Шишић (33) игра за ОФИ са Крита, који са клупе предводи Ђенаро Гатузо.

Управо су бивши Шишић и Гатузо део бизарне приче, око које се подигла огромна прашина. У питању је последња утакмица ОФИ-ја пре репрезентативне паузе, коју је изгубио од Ксантија као гост резултатом 1:2.

Према писању словеначких медија, Гатузо је оптужио Шишића да је шпијун љутог ривала, као и да је бивши репрезентативац Словеније тренеру Ксантија, Луческуу открио поверљиве информације из свлачионице које се тичу тактике!? Гатузо је Шишића, који је у игру на том мечу ушао у 68. минуту, окривио за пораз и запретио му отказом! Са друге стране ни Шишић му није остао дужан.

Đenaro Gatuzo
Ђенаро Гатузо / Извор: Бета/АП

- Тај човек види духове. После утакмице ми је из чистог мира пришао и почео да ме оптужује да сам одао строго поверљиве информације из свлачионице. Таква ср...ња не могу да трпим! Једва сам се суздржао. Могао је да каже да сам слаб играч, кретен, лош глумац, како год, али да ме оптужи за тако нешто, то дефинитивно није смео! Ако не будем добио извињење, биће батина! - рекао је Шишић.

Видећемо ко ће на крају извући дебљи крај али Грчки медији додају да је само питање времена када ће клуб завршити сарадњу са Шишићем.