ЕВРОПСКА ГОЛЕАДА: Јевтовић, Живковић и Трујић за "лудницу" у Хумској! (ВИДЕО)

05.08.2015. 21:03 14:38
andrija Živković slavi gol u meču kvalifikacija za LIgu šampiona protiv Steaue
андрија Живковић слави гол у мечу квалификација за ЛИгу шампиона против Стеауе / Извор: МН Press

Велика борба на стадиону Партизана и преокрет црно-белих за последњу рунду квалификација за Лигу шампиона.

Фудбалери Партизана играју реванш трећег кола квалификација за Лигу шампиона против Стеауе, а већ после 11 минута резултат је био 1:1. Прво је Стефан Бабовић у осмом минуту искористио поклон одбране гостију и рутински довео у вођство шампиона Србије, али је само 180 секунди касније изједначио Сули Муниру оштрим ударцем.

После 45 минута гости ипак имају гол предности, пошто је Југурта Хамрун у 33. минуту матирао Живка Живковића.

На истеку једног часа игре, црно-бели су ипак стигли до изједначења, пошто је после ударца Марка Јевтовића из даљине, лопта закачила Папа, променила правац и завршила у мрежи гостију.

А онда потпуни преокрет. Само девет минута након изједначења, после продора Абубакара по левој страни, Андрија Живковић се сјајно снашао у шеснаестерцу гостију и погодио за друго вођство Партизана - 3:2.

Сваку наду Румуна да могу у плеј-оф за групну фазу елитног европског такмичења отклонио је Никола Трујић у другом минуту надокнаде.

Утакмицу у Хумској обележила је дивна кореографија навијача Партизана на почетку велике битке (ОВДЕ погледајте).