ЈСЛ: Ћурани се шепурили на "Карађорђу"

14.03.2015. 15:58 19:46
Luka Luković i Dušan Martinović
Лука Луковић и Душан Мартиновић / Извор: Танјуг

Јагодина са убедљивих 4:1 савладала Војводину у Новом Саду. Младост до бода у завршници.

Фудбалери Војводине претрпели су и други узастопни пораз у Јелен Суперлиги. У 19. колу Новосађани су на свом стадиону изгубили од Јагодине са убедљивих 4:1. То значи да им је у последње две утакмице гол разлика 1:7. Јагодинци су дочекали победу после два узастопна пораза. Од самог почетка су гости заиграли много боље и после првих 45 минута је било 3:1. До краја је Мартиновић у 67. минуту поставио коначан резултат.

Најсрећнији су фудбалери Младости који су освојили бод у Крушевцу и то у финишу меча. Коначних 1:1 је поставио Павлов у 88. минуту. Крагујевачки Раднички је у прва четири кола пролећног дела првенства остварио само једну победу и убедљиво је последња екипа са само 11 бодова. Радничком сада предстоји жестока борба за опстанак, а данас су у Чачку изгубили од Борца 2:0.