ЈСЛ: Чукарички бројао до седам, Фрајдеј гура Вождовац у Прву лигу

13.04.2015. 17:28 20:03
Fudbaleri Čukaričkog
Фудбалери Чукаричког / Извор: МН Press

Брђани демолирали Рад са 7:0. Голом Нигеријца у 90. минуту Младост у Лучанима славила 3:2. Нови Пазар победио у Јагодини.

Фудбалери Чукаричког још једном су показали да играју најбољу сезону у клупској историји. Брђани су се пласирали у финале Купа Србије, а у домаћем шампионату заузимају треће место. Праву снагу су црно-бели са Бановог Брда показали против Рада који су демолирали са 7:0. На тај начин су наставили са одличним играма, а од 23. новембра не знају за пораз (тада су изгубили на свом стадиону од Јагодине 3:0).

Младост је остварила другу узастопну победу у Јелен Суперлиги пошто је у Лучанима победила Вождовац 3:2. Утакмицу су обележили нигеријски фудбалери. Езе Фрајдеј је у 90. минуту постигао победоносни гол за Лучанце, а двоструки стрелац за госте био је Обиора Одита. Овим поразом Вождовац је остао на претпоследњем месту на табели и сва је прилика да ће од јесени да игра у Првој лиги.

Изненађење се догодило у Јагодини где је истоимени клуб претрпео и други узастопни пораз на свом стадиону. После Спартака, против "ћурана" је био бољи и Нови Пазар. Тиму са Јошанице је ово четврта узастопна победа и ако овако настави борба за излазак у Европу ће бити веома инатересантна. Новопазарци имају само бод мање од четвртопласиране Војводине.