ЈСЛ: Хет-трик Фрајдеја у победи Младости, Рад сигуран на Бањици, реми на Бановом брду!

07.03.2015. 15:38
Igor Matić
Игор Матић / Извор: МН Press

На мечу у Лучанима виђено је чак пет погодака.

После ремија са Партизаном, екипа Радничког из Ниша уписала је "минималну" али веома битну победу против Јагодине. Победоносни погодак постигнут је већ у 5. минуту када је Перића савладао Попара.

У више него интересантном мечу у Лучанима, Младост је са 3:2 савладала Спартак. Троструки стрелац за домаћу екипу био је Партик Фрајдеј, који је поред гола из игре два пута са беле тачке савладао голмана Спартака. Два гола за екипу из Суботице постигао је Ивановић који се за свега четири минута два пута уписао у листу стрелаца.

Раднички из Крагујевца и Нови Пазар поделили су бодове 1:1, као и Чукарички и Борац из Чачка. Интересантно је било на Бањици где је Рад са 2:0 савладао Вождовац. Предност домаћој екипи донео је Веселиновић поготком у 56. минуту. Истина погодилио су и "змајеви" мрежу али је погодак био поништен. Тачку на резултат и победу "грађевинара" ставио је искусни Симић поготком у судијској надокнади.