ЈСЛ: Реми на Бановом брду, Борац убедљив против Јагодине.

18.04.2015. 17:56 21:00
Ognjen Ožegović
Огњен Ожеговић / Извор: МН Press

Чукарички и Раднички из Ниша поделили бодове, Чачани славили против "ћурана" са 3:1.

После више него убедљиве победе над Радом (7:0), екипа Чукаричком ремизирала је са Радничким из Ниша 1:1. "Брђани" су повели у 22. минуту када је лопту у мрежу послао Брежанчић, али су гости до краја сусрета преко Марјановића стигли до изједначења.

Борац је у Чачаку савладао Јагодину са 3:1. Двоструки стрелац за домаћина био је Огњен Ожеговић, а гости су до гола стигли са беле тачке пошто је у 71. минуту био прецизан Ђурић. Тачку на резултат ставио је Стојановић у надокнади времена.

Голом Мирка Иванића Војводина је победила у Новом Пазару 1:0 у 23. колу Јелен Суперлиге. На тај начин су Новосађани остали на четвртој позицији које води у Европу. Сва је прилика да одлична сезона Новопазараца неће бити крунисана пласманом у Лигу Европе. Домаћи су прекинули низ од четири победе, па за Војводином сада заостају четири бода.

Доњи Срем пет мечева није знао за победу, али је коначно обрадовао своје навијаче. Сремци су на свом стадиону декласирали ОФК Београд са убедљивих 4:0 и тако изашли из опасне зоне. "Романтичари" су тако претрпели и други пораз узастопно, пошто су у прошлом колу изгубили од Партизана.

Није било голова на мечу између Напретка и Спартака, али јесте картона. Суботилчани су од 81. минута играли без Ивановића који је добио директан црвени картон.