ЈСЛ: Партизану само бод у београдском дербију!

29.10.2014. 16:02 18:37
Partizan - OFK Beograd
Партизан - ОФК Београд / Извор: Танјуг

Подела бодова у Хумској. "Романтичари" повели сјајним поготком Дражића, Лазовић обезбедио бод црно-белима.

После пораза од Јагодине и ОФК Београд је успео да дође до бодова против Партизана. Дудуше за разлику од Јагодине која је узела цео плен, „романтичари“ су морали да се задовоље бодом 1:1.

Од првог минута „романтичари“ су кренули храбро. Велика борба водила се на свим деловима терена без превише правих шанси. Непосредно пред одлазак на одмор у 40. минуту млади Дејан Дражић после соло продора послао је лопту у мрежу црно-белих. Велика нервоза увукла се у редове играча Партизана што је резултирало грубљом игром, прекшрајима и жутим картонима.

Црно-бели су до краја сусрета ипак успели да извуку барем бод. Шкулетић се снашао у петерцу послао лопту до слободног Лазовића који је сместио у мрежу.

До краја сусрета домаћини су нападали али промене резултата није било. Тако да ће навијачи црно-белих чекати неку другу прилику да им се играчи искупе, јер ово је било све само не искупљење.

Пренос меча могли сте да пратите уживо на сајту Србија Данас.

ПАРТИЗАН: Лукач, Стевановић (Лука), Петровић, Ћирковић, Станковић, Илић, Дринчић, Живковић, Нинковић (С.Илић), Лазовић, Шкулетић (Фофана).

ОФК БЕОГРАД: Чупић, Василић, Антонов, Савић, Васиљевић, Здјелар, Јовановић, Гајић, Андрић, Јанковић, Дражић.

УТАКМИЦА ЈЕ ЗАВРШЕНА ... ПОДЕЛА БОДОВА У ХУМСКОЈ!

90. минут - Играчи Партизана на све начине покушавају да дођу до преокрета, али одбрана "романтичара" одолева.

76. минут - Ређају се шансе пред голом "романтичара" сли сигурни Чупић и одбрана.

72. минут - Одличан шут Јешића, још боља интервенција Лукача.

68. минут - Лазовић је послао лопту до Шкулетића који је шутирао али се Чупић сјајно снашао и успео да сачува гол.

1:1 - ЛАЗОВИЋ - 63. минут - Шкулетић се сјајно снашао у петерцу гостију, послао лопту до Лазовића који је сместио у мрежу.

57. минут - Сјајан снажан ударац Дринчића из слободног ударца зауставила је пречка.

52. минут - Партизан константно напада, али офсајд позиције најистуренијих играча спречавају озбиљније шансе.

47. минут - Сјајна шанса за Партизан. Лазовић је покушао али се одбрана на челу са Чупићем снашла и сачувала свој гол.

Detalj sa meča sedmog kola JSL između Partizan - OFK Beograd
Детаљ са меча седмог кола ЈСЛ између Партизан - ОФК Београд / Извор: Фото: fkpartizan.rs

45. минут - Велика шанса за Партизан. Живковић шутира са шеснаест метара, али Чупић сигуран. Шутирао је потом и Илић али голман ОФК Београда поново сигуран.

0:1 - ДРАЖИЋ - 40. минут - После мајсторског соло продора, Дражић је из срца шеснаестерца послао лопту у мрежу црно-белих.

34. минут - Због офсајд позиције поништен погодак Данка Лазовића.

30. минут - Велика борба на средини терена, без правих шанси на обе стране.

20. минут - Сјајна шанса за Партизан. Шкулетић је одлично искористио дугу лопту изашао сам пред Чупића, али је лопту послао прво у руке чувару мреже "романтичара".

13. минут - За сада гости имају више лопте у ногама, али без правих шанси на обе стране.

5. минут – Гужва пред голом ОФК Београда после шута Дринчића, али „романтичари“ успевају да сачувају свој гол.

3. минут – Јанковић из срца шеснаестерца шутира поред гола.