ЈУНАК: Примио седам комада, постигао аутогол, а испраћен овацијама!

12.10.2014. 15:37
Perez, golman Gibraltara
Перез, голман Гибралтара / Извор: Бета/АП

Чувар мреже Гибралтара ушао је у историју те репрезентације као стрелац првог гола у такмичарским мечевима.

Према очекивањима, репрезентација Гибралтара мало озбиљним противницима служи за поправљање гол-разлике. После Пољске и Северна Ирска је сместила седам комада у њихову мрежу. Без обзира на пораз ова селекција нашла се у центру пажње захваљујући голмани Перезу!

Перез је пре изласка из игре имао чак седам одбрана, што уопште није лош учинак за неког ко је по професији уствари ватрогасац!

Он је ушао у историју репрезентације као стрелац првог гола у такмичарским мечевима. Додуше, аутогола, пошто је неспретном реакцијиом у 51. минуту сместио лопту у своју мрежу за 0:5. У наредних пет минута примио је још два гола, а у 60. минуту је изашао из игре.

Публика у Даблину се сажалила па га је приликом напуштања терен, поздравила овацијама!