КАКАВ МАЛЕР: Шта уради, црни Фабијански? (ВИДЕО)

29.12.2014. 22:20
Lukaš Fabijanski pogađa Adama Lalanu u meču Liverpul - Svonsi
Лукаш Фабијански погађа Адама Лалану у мечу Ливерпул - Свонси / Извор: Фото: Вине Printscreen/Chris

Голман Свонсија направио је велику грешку у 51. минуту утакмице Премијер лиге против Ливерпула и "поклонио" гол Адаму Лалани. Убедљивом тријумфу "црвених" од 4:1 несрећном реакцијом допринео је и бивши фудбалер овог клуба Џонџо Шелви који је у 69. минуту постигао аутогол.

Фудбалери Ливерпула савладали су екипу Свонсија резултатом 4:1 (1:0) у последњем мечу 19. кола Премијер лиге, а меч су обележили голман гостију Лукаш Фабијански и бивши фудбалер клуба са "Енфилда" Џонџо Шелви.

Голман "лабудова" очајно је реаговао у 51. минуту када је приликом једног испуцавања погодио нападача домаћих Адама Лалану и практично дуплирао почетно вођство Ливерпула.

Тек нешто мање од Фабијанског обрукао се и бивши фудбалер Ливерпула Џонжо Шелви који је у 69. минуту затресао сопствену мрежу после корнера Џордана Хендерсона, као да је заборавио да је пре више од годину дана напустио "Енфилд". Занимљиво је да је Шелвију ово већ други аутогол у дресу Свонсија против некадашњег клуба.

За Ливерпул је у последњих петнаестак минута заиграо и репрезентативац Србије Лазар Марковић, док је тек други пут у последњих осам мечева и први после суспензије заиграо и контроверзни Марио Балотели.