КУП СРБИЈЕ: Вождовац-Партизан, 0:1 крај (ВИДЕО)

02.12.2015. 12:54
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели прошли у четвртфинале најмасовнијег фудбалског такмичења.

10.минут : Први корнер за Партизан, али без резултата. За ово време се није догодила ниједна права шанса на утакмици, можда и због лошег терена који је натопљен водом.

17.минут Први ударац ка голу Партизана, али Стојановић није био прецизан.

23.минут Страшан старт фудбалера Вождовца Милоша Павловића над Мирославом Вулићевићем, који је резултирао преломом десне руке дефанзивца црно-белих.

27.минут У игру је уместо Вулићевића ушао Немања Петровић.

29.минут ГОЛ! Никола Нинковић је био бржи од одбране Вождовца и додао лопту Абубакару, који је главом проследио у Милошевићеву мрежу за 0:1.

45.минут После гола Абубакара Оумара није било ниједне шансе на утакмици.

53.минут Покушава Марко Јевтовић са двадесетак метара да постигне гол, али безуспешно.

62.минут Прва измена у редовима Вождовца, у игру је уместо Николе Срећковића ушао Обиора Одита.

68.минут Измена у екипи Партизана, у игру је уместо Стефана Бабовића ушао Саша Илић.

70.минут Још једна измена у екипи Вождовца уместо Стојановића је ушао Ристовић.

72.минут Абубакар је имао шансу, али није успео да је реализује.

77.минут Промена у тиму Вождовца, из игре је изашао Машовић, а уместо њега у игру је ушао Златковић.

83. минут Немања Петровић добија жути картон због фаула.  Лопта је избачена ван казненог простора, а Нинковић је  добио жути картон због ударца лактом у једном дуелу.

90.минут минут Божинов мења Нинковића, асистента код јединог гола на мечу

Јако скромна посета на утакмици, некадашњи стадион обилића делује готово сабласно празно.

ФК Вождовац: Милошевић-Станковић-Михајлов-Јовановић-Радивојевић-Синђић-Павловић-Срећковић-Машовић-Маринковић-Стојановић

ФК Партизан: Живковић-Вулићевић-Бандаловски-Субић-Ћирковић-Јевтовић-Абубакар-Брашанац-Живковић-Бабовић-Нинковић