ЛИГА ШАМПИОНА: Драма у Истанбулу, Гогов за Партизанов "икс"

Бета
Draško Gogov
Драшко Гогов / Извор: МН Press

Партизан је и пре ове утакмице остао без шанси да се пласира на фајнал-сикс.

Ватерполисти Партизана одиграли су у гостима нерешено против Галатасараја 9:9 (4:2, 3:1, 1:4, 1:2) у утакмици осмог кола Групе Б Лиге шампиона. Најефикаснији у екипи Партизана били су Драшко Гогов и Гаврил Суботић с по три гола. У екипи Галатасараја истакли су се Слободан Никић и Несфет Озбек такође с по три поготка.

Већи део меча ватерполисти Партизана били су доминантан ривал у дуелу са далеко искуснијим тимом, који са клупе води Игор Милановић. Водио је београдски тим у два наврата са четири разлике (7:3 и 8:4), али на крају је дошао само до бода у драматичној завршници. Свега 17 секунди пре краја Драшко Гогов је постигао изједначујучи погодак и тако црно-белима донео први бод у гостима ове сезоне у Лиги шампиона.

Навијачи Партизана пружају подршку Бјековићу, а ево и зашто!

- Одиграли смо одлично прво полувреме. После је дошло до пада у игри, нисмо искористили своје шансе, а ватерполисти Галатасараја своје прилике за гол су користили и преокренули. На крају, нисам задовољан бодом, али радује ме игра у првом полувремену. Надам се да ћемо тако играти и у плеј-офу - рекао је голман Партизана Димитрије Ристичевић

Партизан је и пре ове утакмице остао без шанси да се пласира на фајнал-сикс. Црно-бели после осам утакмица имају седам бодова и заузимају претпоследње, пето место у Групи Б, док је Галатасарај последњи са једним бодом.

И ФИБА ИМА СВОЈЕ АДУТЕ: Милиони и милиони евра су у ИГРИ (ФОТО)