15.06.2016. 20:35
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Црно-бели се спремају за нову сезону у Аустрији.

Чукарички је поражен и у другом пријатлејском мечу у склопу припрема за нову сезону. У утакмици у Аустрији, у Виндишгарштену, где се налази база Чукаричког, екипа Милана Лешњака је поражена са 1:2 од Адмире, четвртопласиране екипе у претходном аустријском шампионату.

Реми Румуна и Швајцараца (ВИДЕО)

Како кажу извештаји из Аустрије, резултат је врло лако могао да буде и другачији. Пред буквално сам крај првог полувремена Бајрами је довео Адмиру у предност. У наставку меча одличну шансу да изједначи није искористио Ален Машовић који је после додавања Станише Мандића остао буквално сам испред голмана Адмире, али је чувар мреже аустријске екипе ипак био бољи у том дуелу. Чукарички је до нерешеног резултата стигао у 85. минуту. После слободног ударца који је извео капитен Игор Матић лопта се одбила до Ђорђа Ђурића који је смирено, главом, донео изједначење свом тиму. Ипак до краја меча још једном се затресла мрежа Чукаричког. После само неколико минута, други гол за Адмиру постигао је стрелац једног поготка за Чукарички. Био је то аутогол Ђурића.

Словачка победила, Русија пред елиминацијом (ВИДЕО ФОТО)

- Кад се све узме у обзир могу да будем задовољан. Био је добар меч. Наравно, боље би било да је резултат у нашу корист, али крајњи исход није био у првом плану. Играчи излазе из пуног тренинга на утакмицу, знам да су уморни, али другог избора нема. Настављамо са планом и програмом. У суботу је нова провера - рекао је шеф стручног штаба Чукаричког Лешњак.

ИЗНЕНАДИЋЕ ВАС: Ово је најбољи тим првог кола ЕП (ФОТО)