РЕПРИЗА: Чукарички опет славио у Хумској

23.04.2016. 20:59
FK Partizan FK Čukarički
ФК Партизан ФК Чукарички / Извор: МН Press

Утакмицу обележили груби међусобни дуели.

Чукарички је савладао Партизан у гостима (1:2) головима Бранислава Јанковића у 11 и Андрије Павловића у 89.минуту, док је једини гол за црно-беле постигао Валери Божинов у 20.минуту.

Меч између Партизана и Чукаричког је почео повицима : "Управа напоље!". Прву шансу су гости имали већ у четвртом минуту, после продора Филипа Стојковића, али Бојић је мало каснио и није успео да стигне лопту. Након тога наредних пар минута су црно-бели имали неколико шанси преко Немање Михајловића.

Спектакуларан гол Божинова погледајте ОВДЕ .

Чукарички је повео у 11. минуту голом Бранислава Јанковића.  Најпре је Фаул високо на левој страни изведен је сјајно, штопер Ђурић добио је дуел на "другој стативи" одакле је главом само спустио лопту на петерац, а све је чекао Бранислав Јанковић који је волеј ударцем проследио у Шаранов гол.

Девет минута касније Валери Божинов је изједначио! Лопту му је додао земљак Иван Бандаловски, а он је лобирао Стевановића. Након тога је отрчао у загрљ тренеру Томићу, који га је пре тога јавно критиковао због прекомерне килаже! Изгледа да су након овог гола закопали ратне секире.

Да ли је Партизан оштећен погледајте ОВДЕ .

У 32.минуту је млади фудбалер Партизана Никола Миленковић направио необјашњив фаул над фудбалером Чукаричког Бојићем! Због тога је зарадио директан црвени картон и напустио игру, а убрзо након тога и Бојић је морао ван терена, јер није био способан да настави утакмицу. Уместо њега у игру је у 35.минуту ушао Игор Матић.

FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Већ у 37. минуту виђен је још један црвени картон, али овог пута за фудбалера Чукаричког! Јанковић је  после  старта над Евертоном искључен из игре . До краја првог полувремена није виђено ништа спектакуларно.

Немања Михајловић је у 53.минуту након дриблања шутирао са двадесетак метара, али недовољно прецизно.

Око 60-тог минута умало су се голман Чукаричког Стевановић и штопер Ђурића повредили међусобно у судару после центаршута Бандаловског, акција је потом настављена, али центаршут Михајловића с леве стране није пронашао Божинова.