ПОНОВО УБЕДЉИВИ: Катаи три пута за Звездину "СЕДМИЦУ" (ФОТО)

26.06.2016. 19:39
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

На припреме у Словенију, црвено-бели одлазе у понедељак.

Фудбалери Црвене звезде били су убедљиви у пријатељској утакмици, у Старчеву. Екипа Миодрага Божовића је у последњем тест мечу пре одласка на припреме у Словенију победила тамошњи Борац са 7:0. Голове за првака Србије дали су Александар Катаи (три), Андрија Луковић, Владимир Јововић, Уго Вијеира и Срђан Плавшић.

Подсетимо, пре неколико дана Звезда је била убедљива и против Хајдука из Бешке (10:1, а о томе више прочитајте ОВДЕ).

На прослави 90 година постојања Борца, Божовић је извео следећу поставу: Кахриман, Цветковић, Рендулић, Фибел, Ибањез, Доналд, Ле Талек, Ан. Луковић, Катаи, Срнић, Сикимић. Већ у трећем минуту, новајлија Андрија Луковић (више прочитајте ОВДЕ) је постигао гол, а затим су уследила три гола Катаија, у 20, 23. и 33. минуту.

ПРЕДОМИСЛИО СЕ: Резервисао је карту и долази у ЗВЕЗДУ!

ОН ЈЕ ВЕЋ ПРОДУЖИО УГОВОР: Божовић послао ВЕОМА ВАЖНУ поруку навијачима (ВИДЕО)

На почетку другог полувремена, Божовић је "промешао карте" и шансу дао следећој постави: Манојловић, Паркер, Рендулић, Адам, Милошевић, Ристић, Бабунски, Плавшић, Јововић, Орландић, Вијеира.

На самом почетку наставка меча, мрежу Борца је погодио Јововић, а у стрелце се у 75. минуту уписао и Вијеира. Само пет минута касније, стрелац је био и Плавшић. То је уједно био и коначан резултат.

ПАО ДОГОВОР: Звезда решила ВАЖНО ПИТАЊЕ у играчком кадру пред завршни део припрема (ФОТО)