ПРЕМИЈЕР ЛИГА: И Евертон бољи од Манчестер јунајтеда (ВИДЕО)

20.04.2014. 19:24
Fudbaleri Evertona
Фудбалери Евертона / Извор: Бета/АП

Голове за тим из Ливерпула постигли Бајнес из пенала у 28. минуту и Миралас у 43.

Фудбалери Манчестер јунајтеда претрпели су 11. пораз ове сезоне у премијер лиги. Евертон је на свом терену победио 2:0 (2:0), а стрелци су били Бајнес у 28. минуту из пенала и Миралас у 43.

Очито да је од надимка „црвени ђаволи“ остало само оно „црвени“ јер је Манчестер све даље од пласмана у Европу. Тренутно заузима седмо место и има шест бодова мање од шестопласираног Тотенхема који ће, ако остане на овој позицији, наредне сезоне играти у Лиги Европе. Победом на свом терену Евертон је остао у трци за Лигу шампиона, јер заузима пету позицију и има само бод мање од четвртопласираног Арсенала који је као гост савладао Хал са 3:0.