ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул се "оклизнуо", Арсеналу довољна четири минута

20.09.2014. 15:38 14:38
Santi Kazorla
Санти Казорла / Извор: Бета/АП

"Црвени" поражени и трећи пут у пет кола новог шампионата, овог пута на "Аптон парку" против Вест Хема (3:1). "Тобџије" против Астон Виле постигле голове у 32, 34. и 36. минуту. Крањчар донео бод Квинс Парк Ренџерсу у 88. минуту.

Фудбалерима Арсенала било је довољно само четири минута да реше питање победника на "Вила Парку". "Тобџије" су против Астон Виле постигле голове у 32, 34. и 36. минуту у петом колу Премијер лиге. Стрелци су били Озил, Велбек и аутогол Сисока.

Њукасл ни после пет кола нема ниједну победу. Могао је и сада да терен напусти погнуте главе. Хал је водио 2:0, али је захваљујући Сисеу освојен бод. Гости су повели феноменалним голом Никице Јелавића у 48. минуту.

Квинс Парк Ренџерс и Стоук су одиграли нерешено 2:2. Бод домаћину је обезбедио Нико Крањчар прелепим голом у 88. минуту из слободног ударца.

Kvins Park Rendzers - Stouk
Квинс Парк Рендзерс - Стоук / Извор: Профимедиа

Ливерпул је још једном разочарао своје симпатизере. Овог пута бољи од "црвених" био је Вест Хем који је на свом "Аптон парку" славио победу од 3:1 и прескочио петосруког шампиона Европе на табели. Домаћи су после само седамдесет секунди игре стигли до вођства голом Рида, да би већ у седмом минуту имали огромних 2:0 поготком Сакоа.

Стерлинг је већ у 26. пробудио наде гостију са "Енфилда", али изједначујућег гола није било. До краја сусрета ипак је виђен један погодак, јер је Амалфитано два минута пре краја потврдио победу свог тима и трећи овосезонски пораз Ливерпула у само пет кола.

Vinston Rid postiže vodeći gol u meču Vest Hem - Liverpul u petom kolu Premijer lige
Винстон Рид постиже водећи гол у мечу Вест Хем - Ливерпул у петом колу Премијер лиге / Извор: Танјуг