ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Новајлије донеле победу Манчестеру, Тотенхем бољи од "светаца"

05.10.2014. 14:58 19:23
Anhel Di Marija
Анхел Ди Марија / Извор: Бета/АП

Тим Луја ван Гала први пут од старта сезоне везао два тријумфа и стигао до четврте позиције на табели. Тотенхем славио минималну победу против Саутемптона, док је Вест Хем био бољи од Квинс Парк Ренџерса.

Манчестер јунајтед остварио је трећу победу у Премијер лиги ове сезоне. „Црвени ђаволи“ су на свом терену у седмом колу победили Евертон резултатом 2:1. Голове за домаће су постигли летошња појачања Анхел Ди Марија и Радамел Фалкао. Једини гол за госте из Ливерпула постигао је Нејсмит у 55. минуту. Резултат је могао да буде другачији да је Бејнс у четвртом минуту надокнаде првог полувремена искористио пенал.

Један од ривала Партизана у Лиги Европе, лондонски Тотенхем, на свом терену био је бољи од Саутемптона резултатом 1:0, а једини гол постигао је Ериксен у 40. минуту. Српски репрезентативац Душан Тадић одиграо је цео меч за "свеце" и зарадио жути картон у 77. минуту.

Dušan Tadić na meču Totenhem - Sautempton u sedmom kolu Premijer lige
Душан Тадић на мечу Тотенхем - Саутемптон у седмом колу Премијер лиге / Извор: Бета/АП

У последњем мечу седмог кола Вест Хем је на "Аптон парку" славио против Квинс Парк Ренџерса резултатом 2:0. Победу домаћина најавио је Онуоха аутоголом у петом минуту, а потврдио је Сако на истеку једног часа игре.