ПРИМЕРА: Барса славила, а Суарез се мајсторски искупио за промашени пенал (ВИДЕО)

17.02.2016. 20:40
Luis Suarez
Луис Суарез / Извор: Реутерс

Барселона води на табели са 60 бодова, после 24 утакмице.

Фудбалери Барселоне увећали су разлику у односу на најближе пратиоце на табели у Примери. Екипа Луиса Енрикеа је у заосталој утакмици шпанског првенства победила на гостовању Спортинг Хихон са 3:1 и сада има 60 бодова. На другом месту је Атлетико са 54, док после 24 меча Реал има 53.

Звезда тражи таленте ван граница Србије

Голове за госте дали су Лионел Меси (о рекорду Аргентинца прочитајте ОВДЕ) и Луис Суарез. Једини погодак за Спортинг постигао је Карлос Кастро. На полувремену је било 2:1, а у 62. минуту Барса је имала шансу да са беле тачке повећа на 3:1. Одговорност је преузео Суарез, али није био успешан. Као да је Уругвајца стигла казна због фамозног пенала против Селте (више прочитајте ОВДЕ). Голман Спортинга је одбранио.

СНАШАО СЕ: Бивши тренер Партизана брзо пронашао нови клуб

Ипак, у 67. минуту, ефектним голом поставио је коначних 3:1

ЦЕНИ ГА ТРЕНЕР: Љубимац Гробара добија нову шансу