ПРИМЕРА: Роналдо и компанија лако преко Левантеа

18.10.2014. 17:47 22:48
Čičarito (beli) dres u duelu protiv igrača Levantea
Чичарито (бели) дрес у дуелу против играча Левантеа / Извор: Бета/АП

Кристијано Роналдо је са два гола "погурао" Реал против Левантеа. Мадриђани у Валенсији славили с 5:0 уз голове Чичарита, Хамеса Родригеза и Иска.

Мадридски Реал је у Валенсији уписао нова три бода пошто је са 4:0 победио Леванте. Иако је било мало оних који су сумњали да ће тим са пет освојених бодова после седам кола Примере направити чудо, играчи Карла Анћелотија морали су "мало" да запну. Али само док нису отворили "банку" домаћих.

Мрежу голмана Марина начео је, а ко други него, Кристијано Роналдо у 13. минуту, после сигурно изведеног пенала. Све наде "жабаца" покопао је Чичарито у 38, да би за пет минута Кристијано и Хамес, мало после сата игре наговестили крај и миран повратак. У другом сусрету дана Билбао и Селта су поделили бодове.