"ПУСТИО" ГА ИЛИ СЕ ПОВРЕДИО: Погледајте невероватну реакцију бившег фудбалера Звезде! (ВИДЕО)

28.04.2015. 19:24
Li Adi
Ли Ади / Извор: МН Press

Да ли је ово био потез "за кладионице"?

У градском дербију између Локомотиве и Загреба, гости у славили резлтатом 2:1, а победоносни погодак који је Валентино Степчић постигао у 90. минуту ставља велики знак питања на ову утакмицу. Наиме, везиста гостију истрчао је контру ка голу противника, док га је у стопу пратио бивши штопер Црвене звезде, Ли Ади. Ипак, фудбалер из Гане застао је у моменту када је требао да уклиза и ухватио се за леву бутину, као да је реч о повреди.

Степчић је рутински окончао акцију, а поставља се питање, да ли је Ади стварно доживео повреду, пошто је преосталих неколико минута одиграо као да ништа није било, или је ово био меч „за кладионице“. Било како било, уверите се сами.