РАФАЛ: Љубимац ЗВЕЗДАША решета у Јапану (ВИДЕО)

Dragan Mrdja
Драган Мрђа / Извор: МН Press

У првих пет кола постигао већ три поготка

Фудбалери Омија Ардије угостили су у суботу ујутру Ивату у оквиру петог кола јапанске Џеј 1 Лиге, а српски интернационалац Драган Мрђа израстао је у јунака домаћег тима.

Утакмица је завршена резултатом 1:1 (0:1) а управо је бивши нападач Црвене звезде постигао изједначујући гол за домаћи састав.

Бивши репрезентативац Србије имао је сјајну прилику у 11. минуту сусрета али је закаснио на центаршут са десне стране па је лопту послао поред гола.

Гости су повели у завршници првог дела игре, а Мрђа се за лошу реакцију са старта утакмице искупио у 58. минуту сусрета када је избегао офсајд замку и прецизним ударцем матирао противничког голмана.

Омија је тако захваљујући Драгану Мрђи избегла трећи узастопни пораз, па после пет одиграних утакмица заузима десето место на табели Џеј 1 Лиге са 7 освојених бодова.

Што се тиче Драгана Мрђе, српски интернационалац је на пет утакмица у новој сезони постигао три гола и тако најавио добру форму.