05.06.2016. 19:52
Rusija
Русија / Извор: Реутерс

Пријатељска утакмица одиграна у Монте Карлу.

Репрезентација Србије одиграла је нерешено против Русије (1:1) у последњем припемном мечу пред старт квалификација за СП. Изабраници Славољуба Муслина одиграли одлично у Монте Карлу, а да су нападачи "орлова" били мало присебнији, Русија је лако могла да буде поражена.

БРАТСТВО И ЈЕДИНСТВО: Погледајте како је навијање за Нолета ујединило бившу браћу (ФОТО)

Прво полувреме протекло је у игри између два шеснаестерца, ниједна екипа није успела да наметне доминацију и свој ритам. У другом делу игре било промена у саставима обе екипе, али и много више дешавања на терену, пред оба гола.

Тошић најавио одлазак из ЦСКА?

Русија је одличну шансу имала у 62. минуту, али је ударац Артјома Џубе са 15 метара одлично зауставио Владимир Стојковић. Само два минута касније Србија је имала одличну прилику, контранапад четири на два, али је Александар Митровић био прво неодлучан, а затим себичан, па је шанса отишла у неповрат. Још бољу прилику "орлови" су имали у 82. минуту, али је голман Русије Игор Акинфејев у размаку од три секунде зауставио ударце са пет метара Александра Коларова и Александра Митровића.

ДИРЕКТАН УДАРАЦ: Српски навијачи ЖЕСТОКО испрозивали УЕФА, и то испред седишта у Швајцарској (ФОТО)

Руси су повели у 85. минуту, Џуба је искористио слабију интервенцију одбране и матирао одличног Владимира Стојковића. Митровић је узвратио само три минута касније, после одличне акције Тадића и асистенције Андрије Живковића и петим голом у репрезентативном дресу продужио низ "орлова" без пораза на четири меча.

Роналдо открио када и где ће завршити каријеру!

Пре данашњег меча, две селекције су се последњи пу сусреле 15.11.2013. године, резултат је био 1:1. Русија је пре овог меча била много успешнија од наше репрезентације, а скор је сад 15-10-3.

Ево где ће Левандовски наставити каријеру

СРБИЈА - РУСИЈА 1:1 (0:0)

Стрелци: Џуба у 85. за Русију, Митровић у 88. за Србију. Судија: Руди Буке (Француска)

СРБИЈА: Стојковић, Рукавина, Милуновић, Ивановић, Рајковић (од 83. Максимовић), Младеновић (од 65. Тошић), Миливојевић, Грујић (од 46. Коларов), Тадић, Костић (од 80. Живковић), Митровић (од 89. Стојиљковић).

РУСИЈА: Акинфејев, Смољников (од 61. Шишкин), Игнашевич, В. Березуцки, Шењиков (од 76. Торбински), Головин (од 60. Иванов), Денисов, Шатов (од 75. Широков), Смолов, Кокорин, Џуба.

СВЕ МОЖЕ КОД ПРИВАТНИКА! Еврокуп ПОЗИВНИЦУ дао екипи која је ИСПАЛА у полуфиналу шампионата