САСТАНАК ЗВЕЗДА У ЉУТИЦЕ БОГДАНА: Јовић и Вијеира за тријумф црвено-белих резервиста

23.11.2015. 16:13
Hugo Vijeira u prijateljskom meču između Crvene zvezde i Zvijezde 09
Хуго Вијеира у пријатељском мечу између Црвене звезде и Звијезде 09 / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

Пријатељски меч на помоћном терену стадиона "Рајко Митић" обележио је и повратак опорављеног Михаила Ристића.

Фудбалери Црвене звезде савладали су екипу Звијезде 09 резултатом 2:1 (1:1) у пријатељском мечу играном на помоћном терену стадиона "Рајко Митић".

Резервисти београдског састава и играчи који су имали мању минутажу у недељној победи над Радничким у Нишу дан касније добили су прилику да у дуелу са "имењаком" из Етно села Станишић. Резервисти лидера на табели Суперлиге нису добро почели меч, јер су гости већ у првом нападу стигли до једанаестерца који је скривио Мамаду Мбођ. Домаћи фудбалери поравнали су резултат на истеку једног часа игре голом Луке Јовића, да би у наставку игре, тачније у 68. минуту, победу београдској Звезди донео Хуго Вијеира који је показао велику жељу, која му се на крају исплатила.

Luka Jović u prijateljskom meču Crvena zvezda - Zvijezda 09
Лука Јовић у пријатељском мечу Црвена звезда - Звијезда 09 / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

Црвена звезда следећи такмичарски меч игра у суботу, 28. новембра, када у 19. колу Суперлиге Србије дочекује Вождовац.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Супић, Цветковић, Мбођ, Рендулић, Анђелковић, Ахчин, Плавшић, Гаврић, Веред, Виеира и Јовић. Резерве: Вићић, Н. Јовановић, Ристић, Аџић.

ЗВИЈЕЗДА 09: Јовић, С. Николић, Бољановић, Богићевић, Ћосић, Ђокић, Новаковић, Костић, М. Спасојевић, Вучић, Зекић. Резерве: Лакић, Бабић, Топић, Стјепановић, Стевановић, Дражић, Ескић, Фуртула, М. Николић, Хасанбашић, Аврамовић, Пармаковић, Будечевић, Шикуљак, Дошло, С. Спасојевић.

Ко је најемотивније доживео победнички гол Луиса Ибањеза у мечу против Радничког у Нишу можете да погледате ОВДЕ.