СЕРИЈА А: Интеру само бод, победа Кјева у Ђенови

15.03.2015. 16:56 22:57
Lukas Podolski
Лукас Подолски / Извор: Бета/АП

Миланези одиграли само 1:1 против екипе која је, после Парме, најслабија у лиги. Тим из Вероне направио велико изненађење у 27. колу.

Интер ни трећи пут узастопно није победио у Серији А, пошто је на свом стадиону одиграо само 1:1 против Ћезене. После Парме, најслабији тим у лиги је повео голом Дефрела, али је Паласио у другом полувремену поставио коначан резултат. Здравко Кузмановић је играо до 46. минута када га је заменио Лукас Подолски, док је Немања Видић изостао због болести.

Највеће изненађење у 27. колу Серије А направили су фудбалери Кјева. Тим из Вероне је као гост победио Ђренову 2:0, а двоструки стрелац је био Алберто Палоски. Кјево је тако прекинуо серију од три меча без победе. Ђенова не игра добро у последње време, а ово јој је трећи меч без победе.

Сасуоло је прекинуо серију од четири пораза и то победом над Пармом 4:1. Посао им није био тежак, јер се Парма налази у озбиљној кризи и сва је прилика да ће следеће сезоне да се такмичи у Серији Б. Гости су од 60. минута играли са десеторицом јер је Миранте добио директан црвени картон.

СЕРИЈА А, 27. КОЛО

Недеља
Аталанта - Удинезе                                                                       0:0