ШТА ИМ РАДИШ ЦРНИ МАРКО: Грујић поново стрелац, Ливерпул победио (ВИДЕО+ФОТО)

20.07.2016. 21:53
Marko Grujić
Марко Грујић / Извор: Реутерс

Бивши играч Звезде још једном у стартној постави, Лазар Марковић ушао са клупе.

Марко Грујић наставља да показује да ће Јирген Клоп моћи да се ослони на њега у предстојећој сезони. Бивши играч Црвене звезде на другој узастопној утакмици је постигао гол за Ливерпул. ''Редси''  су савладали Хадерсвилд са 2:0, а Грујић је био стрелац водећег гола 32. минуту, док је коначан резултат поставио из пенала Морено у 90. Лазар Марковић одиграо је друго полувреме за Ливерпул.

ЕВО ЗБОГ ЧЕГА НИЈЕ ПОТПИСАО ЗА МИДЛСБОРО: Суботић мора на операцију (ФОТО)

После мањих проблема са вирусом и пропуштеног меча са Виганом, Марко Грујић је почео утакмицу против Хадерсфилда и поново искористио шансу на најбољи могући начин постигавши погодак у 32. минуту. Садио Мане повукао је лопту по десној страни, убацио је у срце шеснаестерца, а тамо је Марко Грујић био спреман да је спроведе у мрежу сјајним ударцем левом ногом.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Драма у Астани, ''ИЋ'' кобно за Литванце (ФОТО)

Погледајте гол.

Грујић је одиграо прво полувреме, а Јирген Клоп је у наставку послао на терен шесторицу играча међу којима је био и Лазар Марковић који је утакмицу почео са клупе.