ШТА РЕЋИ: Навијач желео да бије Фреда! (ФОТО)

09.07.2014. 09:51
Fred
Фред / Извор: Профимедиа

После првог полувремена на семафору је писало 0:5, али ту није био крај агоније Бразилаца.

Фудбалери Немачке понизили су домаћина шампионата Бразил са 7:1, што је њихов највећи пораз у историји, а свакако и најболнији. Вероватно ће се преиспитивати одлуке Сколарија што није уврстио Роналдиња, Каку, Кутиња и још неколицину играча и се нашло места за Фреда у овој екипи.

Fred
Фред / Извор: Бета/АП

После повреде Нејмара и суспензије Тијага Силве, игра "кариока" као да се распала, што је немачка машинерија потпуно искористила у Бело Хоризонтеу. Нападач Флуминенсеа замењен је у 69. минуту, а уместо њега је на терен ушао Вилијан.

Фред је на овом шампионату био стрелац једног гола, а у поразу против "панцера" се није видео на терену. Један навијач је приликом измене 30-годишњег нападача, прескочио заштитну ограду и хтео физички да се обрачуна са Фредом, због његове партије коју је пружио у националном тиму. На сву срећу обезбеђење је спречило инцидент.