СУПЕРЛИГА: Металац и Рад БАШ ВОЛЕ један исход

13.03.2016. 19:00
FK Metalac
ФК Металац / Извор: МН Press

Одиграна и последња утакмица 26. кола Суперлиге, овог викенда. У овом колу две утакмице су одложене.

Фудбалери Металца и Рада "затворили" су фудбалски викенд у Суперлиги Србије. На стадиону у Горњем Милановцу било је 2:2, а бод домаћину је обезбедио Немања Младеновић у 63. минуту, са беле тачке. Занимљиво је да су оба тима у претходном колу одиграла нерешено. Металац је против Радника одиграо без голова, док је у дуелу Рада и Војводине било 2:2. Такође треба да се каже да је Милановчанима ово четврти везани реми.

ЦРНО-БЕЛА ПРЕПИСКА : Бивши саиграч честитао Оумаруу, а његов одговор ће вас ДОБРО НАСМЕЈАТИ (ФОТО)

Повео је Металац голом Валберта Каиседа у 14. минуту, да би "грађевинари" у року од седам минута преокренули на 2:1. Прво се у стрелце уписао Милан Ћулум (51.), а затим и искусни Андрија Калуђеровић (58. минут). Само пет минута касније коначан резултат је поставио Младеновић. Домаћин је од 77. минута био бројчано надмоћнији, пошто је Стеван Батес добио други жути картон. Ипак, ова предност није искоришћена.