СУПЕРЛИГА: Младост прекинула црну серију

01.04.2016. 18:02
Fudbaleri Mladosti na ,meču protiv Crbvene zvezde
Фудбалери Младости на ,мечу против Црбвене звезде / Извор: МН Press

Меч у Лучаниумазвршен без победника.

Прва утакмица 28. кола Суперлиге Србије одиграна је у Лучанима, а мали дерби Моравичког округа завршен је без победника 1:1. Голове супостигли  Јовановић у 5. минуту за домаће, а изједначио је Доцић у 55. минуту. Младост је прекинула црнбу серију од пет узастопних пораза и са те стране може да буде задовољна и бодом.

Стадион: Младост, Лучани, Судија: Бојан Николић;

МЛАДОСТ: (4-3-3): Крзнарић - Ракочевић, Живановић, Саничанин, Шатара - Китановски, Луковић, Леповић - Чечарић, Јовановић, Милосављевић;
ЈАВОР: (4-2-3-1): Ђогатовић - Гајић, Милетић, Миловић, Црномарковић - Ђокић, Доцић - Елиомар Силва, Гафуров, Стојаковић - Дражић.