СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлије протутњале Карабурмом, Младост лагано дошла до победе у Новом Пазару

07.11.2015. 15:40
Танјуг
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: Србија Данас

Тек понеко изненађење у домаћем првенству.

Фудбалери Борца и Вождоваца одиграли су данас у Чачаку нерешено 1:1 (0:0) у 17. колу Суперлиге Србије.

Екипа Ненада Лалатовића, најпријатније изненађење шампионата, није успела да забележе 10. победу у првенству и то против свог бившег клуба.

Борац је повео преко Срђана Вујаклије у 72. минуту, а Вождовац је изједначио неколико тренутака касније када је Обиора Одита на прави начин крунисао контру гостију.

Сусрет у Чачку каснио је 10 минута, јер поред терена није било кола хитне помоћи, које су обевезне на утакмицама домаћег првенства.

У осталим мечевима 17. кола, Младост из Лучана је после преокрета славила у Новом Пазару са 3:1, док је победу на страни уписао и Раднички из Ниша против ОФК Београда (2:0).

Романтичари су имали сјајну прилику у првом полувремну, али је Јовановић био непрецизан са беле тачке. У наставку меча Нишлије су до тријумфа дошли головима Земљанухина и Ашћерића.