СВЕТСКА ЛИГА: Србији ни сет у Сургуту

20.06.2014. 15:51
Selektor Srbije Igor Kolaković
Селектор Србије Игор Колаковић / Извор: Фото: МН Press

Русија славила са 3:0, а у првом сету "орлови" нису искористили осам сет лопти. Следећи меч у суботу.

Руси нису били предусретљиви према одбојкашима Србије као на дочеку нашем националном тиму у Сургуту. Домаћин је славио у првом мечу четвртог викенда Светске лиге максималним резултатом 3:0, по сетовима 37:35, 25:15, 25:16.

Изабраници Игора Колаковића потпуно су пали после изгубљеног првог сета, који је Русија добила са 37:35 након велике борбе. Имају за чиме да жале изабраници Игора Колаковића јер у том делу нису искористили осам сет лопти. За разлику од њих, Руси су искористили пету.

„Орлови“ нису имали шансу у наставку и уписали су трећи узастопни пораз у Светској лиги, после одличног старта и четири тријумфа у низу.

Исти ривали одиграће још један меч у суботу, такође од 14:00 часова по средњоевропском времену.