27.03.2016. 16:51
Fudbaleri CRvene zvezde u čestim scenama ovre sezone
Фудбалери ЦРвене звезде у честим сценама овре сезоне / Извор: МН Press

Црвено бели победили Звијезду.

Црвена звезда је у пријатељском мечу одиграном у Бијелини победила Звијезду 3:1 у мечу у којем је тренер Миодраг Божовић пружио шансу неколицини играча који су у другом плану.

Утакмица у Бијелијини почела  је неочекиваним вођством домаћина већ у 5. минуту.  Уследила је велика иницијатива Звезде, као и бројне прилике црвено-белих, а једну од њих је у 21. минуту искористио капитен Луис Ибањез у 21. минуту за 1:1. На преокрет и вођство Црвене звезде чекало се двадесет минута, кад је голмана домаћих савладао Ненад Гаврић. У финишу полувремена Орландић је повисио на 3:1, после асистенције Катаија. Победа Звезде је могла да буде и убедљивија, али је у 89. минуту Орландић са беле тачке погодио стативу.

Тренер Звезде Миодраг Божовић је од првог минута на терен послао следећу поставу: Супић, Петковић, Рендулић, Едсон, Ибањез (капитен) (од 46. Анђелковић), Стојановић, Ле Талек, Катаи (од 62. Срнић), Гаврић, Сикимић, Орландић. Утакмица је одиграна у сјајној атмосфери пред више од пет хиљада навијача.