ВЕЋ ЈЕ СИЛА: Бобијева закуцавања запалила Њујорк, Данкан аплаудирао српском џину! (ВИДЕО)

12.01.2016. 09:17
Boban Marjanović zakucava protiv Bruklina
Бобан Марјановић закуцава против Бруклина / Извор: Реутерс

Сјајна партија центра „мамуза“ у мечу са Бруклином.

Бобан Марјановић поново је добио шансу у Сан Антонију и поново је искористио на одличан начин. Српски центар је у убедљивој победи у гостима над Бруклином резултатом 106:79 играо 13 и по минута у другом полувремену и за то време забележио 13 поена уз одличан шут из игре (5/7) плус три скока и две рампе.

Марјановић је одушевио навијаче атрактивним закуцавањима, а атмосфера у Бруклину била је усијана управо после Бобијевих акробација. Колико је био успешан говори и несебични аплауз легендарног центра „мамуза“ Тима Данкана са клупе за резервне играче.

- Лепо је када те људи воле. Осећај је фантастичан – констатовао је Србин.

Најефикаснији у победничком тиму био је Лемаркус Олдриџ са 25 поена и 11 скокова., а запажену ролу у тандему са Марјановићем имао је Ману Ђинобили који је сакупио девет поена и пет асистенција.

Голден Стејт је забележио 36. победу у сезони против Мајамија резултатом 111:103. Стефон Кари је убацио 31 поен за "ратнике", али је имао лош проценат шута (11/27 из игре). Драмон Грин је имао дабл-дабл учинак - 22 поена и 12 скокова.