Државни секретар у Министарству здравља Мирсад Ђерлек рекао је да је епидемиолошка ситуација у Србији веома озбиљна и најавио је да од данас и КБЦ Земун улази у ковид систем.
(ФОТО) Крвнички изболе сестру до смрти: У злочину им помогла и пријатељица, мајку петоро деце искасапиле у сред бела дана - током хапшења, осмехивале се камери