Државни секретар у Министарству здравља Мирсад Ђерлек рекао је да је епидемиолошка ситуација у Србији веома озбиљна и најавио је да од данас и КБЦ Земун улази у ковид систем.
"Осетила сам да се гушим" Мештане Гуче пробудиле сирене и јак мирис: Хладњача процурела на 50 метара од куће, становници добијали хитна упозорења - сумња се да је ово узрок