ШИРОМ ЕВРОПЕ: "Ђаволи" ПРЕГАЗИЛИ шампиона, КИКС Реала и Барсина "петарда" (ВИДЕО+ФОТО)

24.09.2016. 15:19 21:21
Pogba
Погба / Извор: Реутерс

Манчестер јунајтед декласирао "лисице" и прекинуо серију пораза у Премијер лиги. У Ла Лиги убедљива била Барселона.

Манчестер јунајтед је на отварању шестог кола Премијер лиге декласирао браниоца титуле Лестер, са 4:1 и тако показао да може много боље него у претходним мечевима. "Ђаволи" су у првом полувремену нокаутирали Лестер и тако стигли до победе у Премијер лиги после два везана пораза, док је Лестер новим неуспехом и дефинитивно потврдио да ће се ове сезоне борити за опстанак.

А Златан #Ibrahimovic lookalike гетс ин он the целебратионс #zlatanibrahimovic #ibra #zlatan #mufc #manutd #manchesterunited

А пхото постед by Bleacher Репорт УК (@bleacherreportuk) он

ОДЛАЗИ ВЕЋ У ЈАНУАРУ? Легенда Звезде ОДВОДИ првотимца Партизана (ФОТО)

Менаџер Манчестер јунајтеда Жозе Мурињо је на клупи оставио капитена Вејна Рунија, који ове сезоне лоше игра на позицији офанзивног везисте. Без Рунија у тиму играчи Јунајтеда су распуцали, а два гола су постигли после корнера које је са леве стране изводио Дали Блинд. У стрелце се коначно уписао и Пол Погба, постигао је гол главом после корнера и подигао на ноге све навијаче "ђавола" у "театру снова".

ЛЕГЕНДЕ ГЛЕДАЈУ РАПСОДИЈУ: Ево ко ПОСМАТРА како Јунајтед разбија Лестер (ФОТО)

ИПАК НИЈЕ СРБИН: Мирослав Радовић добио новог тренера у Легији (ФОТО)

Лестер је поражен на Олд Трафорду, али је резервиста "лисица" Демарај Греј постигао најлепши гол на утакмици.

Убедљив је био и Ливерпул. "Редси" су декласирали Хал са чак 5:1, који је додуше од 29. минута играо без Елмохамадија, који је добио црвени картон. Џејмс Милнер је био двоструки стрелац, и то оба пута са беле тачке. Од 74. минута за победнички тим играо је марко Грујић. Србин је заменио Кутиња, стрелца једног од голова.

Лидер на табели, Манчестер сити је победио на гостовању, екипу Свонсија. Резултат је био 3:1, а два пута је погодио Серхио Агуеро. Све време за "грађане" је играо Александар Коларов. У дербију кола, Арсенал је са 3:0 победио Челси, головима Санчеза, Волкота и Озила, а о томе више прочитајте ОВДЕ. Све време за "плавце" је играо Бранислав Ивановић.

НАГРАДА ЗА ОДЛИЧНЕ ИГРЕ: Репрезентативцу Србије НОВИ уговор (ФОТО)

Барселона је у Ла Лиги, у 6. колу била убеђлива на гостовању Спортингу. И без Лионела Месија било је 5:0, а двоструки стрелац био је Нејмар. Последњу утакмицу дана одиграли су Лас Палмас и Реал. Гости из Мадрида су два пута водили, али је на крају било 2:2. О детаљима са овог меча више прочитајте ОВДЕ

У Бундеслиги, Бајерн је ипак победио. На гостовању ХСВ екипа Карла Анћелотија, успела је да освоји нова три бода, а јунак победе (1:0) је био Џошуа Кимих. У 89. минуту, донео је браниоцу титуле пети тријумф у исто толико мечева. За домаћина, од 67. минута играо је Филип Костић.

Успешан на гостовању био је и Бајер. Екипа из Леверкузена је победила Мајнц са 3:2, а троструки стрелац је био Чичарито (гол за тријумф у 90 2. минуту). Победника једино није бло у дуелу Ајнтрахта и Херте (3:3), пошто је Михаел Хектор поставио коначан резултат у другом минуту судијске надокнаде.