МЕСИЈЕВ ПРОМАШАЈ ОДЗВАЊА ДАЛЕКО: Легенда АРСЕНАЛА није могла да ВЕРУЈЕ својим ОЧИМА (ВИДЕО)

16.06.2018. 17:55
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Реутерс

Разочарао је све.

Исланд је откинуо бод Аргентини! На старту шампионата Гаучоси нису оправдали улогу фаворити. Исланд је успео да се одбрани и "преживи" у дулеу са селекцојом Хорхеа Сампаолија. Резултат је био 1:1, а трагичар меча свакако је Лионел Меси, који је промашио пенал у другом полувремену и тако пропустио шансу да Гаучосима донесе сва три бода. Сви су били забезекнути, али и легендарни играч Арсенала Иан Рајт.

ДРУГИ БИ БИЛИ СИГУРНО КАЖЊЕНИ: За њега правила једноставно НЕ ВАЖЕ, јер је он Марадона (ФОТО)

ЧЕКАЈУЋИ СЕРГЕЈА: СМС још није ОДЛУЧИО, али Јувентус не посустаје! Ово је ново појачање (ФОТО)

Очекивало се да Аргентина рутински победи у овом мечу, међутим, Исланд се није предавао и храбром игром освојио први бод на Мондијалима у историји. Кључни детаљ меча десио се у 64. минуту утакмице, када је Меси промашио пенал. Ни сам Меси није могао да верују, али и легендарни Јан Рајт, за кога је ово био прави шок!

Све ајновије вести о Мондијалу у Русији можете да прочитате ОВДЕ.