МУЊЕВИТА БЕЛГИЈА: Ђаволи ПОКОСИЛИ Енглезе и освојили БРОНЗУ (ВИДЕО+ФОТО)

14.07.2018. 15:28

Није било дилеме око победника.

Фудбалери Белгије су у мечу са Енглеском успели да победом од 2:0 освоје бронзу на овогодишњем Мондијалу у Русији. Ђаволи су током целе утакмице показали са каквим нападачким арсеналом располажу и са два гола савладали Енглезе. Азар и Муније су били стрелци.. Са друге стране Енглеска је одиграла лоше, као и њихов најбољи стрелац Хари Кејн.

ФИФА УДАРИЛА ХРВАТСКУ ПО ЏЕПУ! Уочи финала Мондијала, дочекала их ЛОША вест (ФОТО)

ОДЛУКА ЈЕ ПАЛА: Учесник Мондијала у Русији има новог СЕЛЕКТОРА! (ФОТО

КРАЈ УТАКМИЦЕ!

90. минут: Меч се полако приводи крају.. Енглеска је на коленима.

82. минут: Белгија води са 2:0! Азар је надмудрио целокупну одбрану Енглеза и удвостручио предност!

79. минут: Невероватна контра Белгија! Енглези нису знали на коју страну да крену.. Меније је волејом завршио ту акцију, али је Пикфорд спасао наду за Енглеску.

75. минут: Белгија је још једном показала какав контранапад поседује. У два потеза Мартенс је дошао у прилику да угрози гол Пикфорда, међутим, Мертенс је катастрофално шутирао.

74. минут: Нова прилика за Енглезе, али је ударац МекГвајера завршио поред стативе. Остаје 1:0.

69. минут: Андервејлед је спасао Белгију! Дајер је шутирао ка голу, а дефанзивац Ђавола је са гол линије отклонио опасност..

66. минут: Енглези ставарју пристисак око гола Куртое, али без успеха. Хари Кејн је ван ритма.

59. минут: Лукаку је напустио терен, а ушао је Дрис Мертенс.

55. минут: Велика прилика за Брелгију! Лукаку је закаснио за секунд...

54. минут: Лингард је упутио добар пас ка Кејну, али је нападач Тотенхема био кратак.

50. минут: Покушали су из слободног ударца Енглези, али је Вертонген интервенисао.

46. минут: Двострука измена у Енглеској. Лингард и Рашфорд су ушли на терен, а изашли су Роуз и Стерлинг.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

44. минут: Де Брујне је тукао са ивице казненог простора, али је МекГвајер у послеђем тренутку блокирао тај шут.

43. минут: Белгије је на овом мечу чврсто решена да освоји бронзу. За сада су изабраници Роберта Мартинеза надмоћна у односу на Енглеску.

36. минут: Велики пех за Ђаволе. Насер Чадли је због повреде морао да напусти терен. Ушао је Томас Вермален.

34. минут: Каква шанса за Минијеа! Покушао је маказицама, али је лопта ипак завршила преко гола...

27. минут: Белгијанци за сада контролишу игру, иако Ебглези имају већи посед лопте...

22. минут: Прва велика шанса за Енглезе... кејн је био у прилици, међутим, његов ударац је завршио у корнеру.

14. минут: Први покушај Енглеске, Делп је шутирао непрецизно...

12. минут: Енглези сада делује инфериорно у односу на Ђаволе. Де Брујене је имао сјајну шансу, међутим није успео да удвостручи предност Белгије.

4. минут: ГОООООЛ! Тек што је утакмица почела, Белгија је повела преко Муније! 1:0!