ПАНДЕВ ЈЕ КЛАСА, АЛИ... Аустрија је квалитетнија, Арнаутовић ушао и решио меч (ВИДЕО)

13.06.2021. 17:38 20:04
Arnautović
Арнаутовић / Извор: Реутерс

Одлична утакмица у Букурешту.

Фудбалери Аустрије савладали су Северну Македонију резултатом 3:1 (1:1) у првом колу групе "Ц" Европског првенства.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Енглеска 1,73, Холандија 1,70, Аустрија 1,90! Нигде нећете моћи да нађете веће

ЕНГЛЕЗИ РУТИНСКИ СА ХРВАТСКОМ: Горди албион стигао до првих бодова, Белингем исписао историју (ВИДЕО)

НЕМА КРАЈА ПРОБЛЕМИМА БЕЛГИЈЕ: За Кастања завршено Европско првенство (ФОТО)

Популарни Јодлери стгли су до вођства стигли у 18. минуту преко Лајнера. Сабицер је маестрално послао додавање преко одбране Македонаца - везиста Менхенгладбаха рутински матира Димитриевског.

Наше јужне комшије се нису предавале, награда за храбру игру стигла је у 28. минуту. Пандев је прошао поред Драговића, којег као да није било и лукаво користи грешку Бахмана за велику радост навијача Македоније на стадиону у Букурешту. Био је ово први гол у историји малене државе на Европском првенству.

Велику борбу смо видели у наставку сусрета, а кључан детаљ видели смо у 58. минуту. У игру су ушли Арнаутовић и Грегорич који су донели три бода изабраницима Франка Фоде.

Прво је у 78. минут Грегорич на асистенцију Алабе затресао мрежу.

Тријумф је потврдио Арнаутовић поготком у 89. минуту.

Треба истаћи и да је нови фудбалер Црвене звезде, Александар Драговић, одиграо 45 минута за Аустрију. Искусни штопер је имао лош меч, очајно је реаговао код гола Пандева, недуго затим се повредио у дуелу са Трајковским.

Управо је због судара са нападачем Македоније остао у свлачионици. Њега је заменио Филип Лајнхарт.

КРАЈ УТАКМИЦЕ!
Аустрија - Северна Македонија 3:1.
89. минут
ГООООЛ! Марко Арнаутовић решава питање победника - 3:1.

78. минут
ГОООЛ! Грегорич на асистенцију Алабе доноси ново вођство Аустријанцима - 2:1.
69. минут
Шлагер је веома непрецизно шутирао са ивице казненог простора.

64. минут
Фантастична одбрана Димитриевског. Искусни чувар мреже је одбрануо ударац Грегорича са неколико метара.

63. минут
Бејтулаи и Костадинов мењају Трајковског и Николова.
62. минут
Барди је изашао "1 на 1" са Бахманом. Нажалост Македонаца, чувар мреже је био успешнији од везисте Левантеа.

58. минут
Двострука промена код Аустрије. Арнаутовић и Грегорич мењају Калајџића и Баумгартнера.

52. минут
Алиоски је зарадио јавну опомену након фаула над Шлагером.
46. минут
Лајнхарт је заменио Драговића. Лоша утакмица новог појачања Црвене звезде.
ПОЧЕЛО ЈЕ ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ!
КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА!
Аустрија - Северна Македонија 1:1.

42. минут
Жути картон за Трајковског после старта над Драговићем.

40. минут
Висок ритам су наметнуле обе репрезентације. Међутим, како време одмиче све више се размишља о дефанзиви.

28. минут
ГООООЛ! Пандев постиже историјски погодак за Северну Македонију. Искусни лисац је побегао Драговићу и искористио грешку голмана Бахмана.
22. минут
Калајџић је имао одличну прилику. Нападач Штутгарта са неколико метара пуца право у голмана Македоније.

18. минут
ГОООЛ! Аустрија стиже до вођства преко Лајнера. Феноменално је Сабицер уочио фудбалера Менхенгладбаха који рутински матира Столета Димитриевског. Одлична акција - 1:0.
10. минут
Без праве шансе у Букурешту. Гледамо опрезну игру са обе стране.

5. минут
Почетно испитивање снага и даље траје.

УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

Аустрија (4-4-1-1):

Бахман (Г) - Лајнер, Драговић, Хинтерегер, Улмер - Баумгартнер, Лајмер, Шлагер, Алаба (К) - Сабицер - Калајџић.

Северна Македонија (3-5-2)

Димитриевски (Г) - Ристовски, Велковски, Муслиу - Николов, Барди, Адеми, Елмас, Алиоски - Пандев (К), Трајковски.

Вечерас (23.00) почиње и Копа Америка - играју на папиру најјача селекција (Бразил) против најслабије (Венецуела). А притом су Бразилци и домаћини. Квота на кеца је 1,20, а на kombinazziju 1&3 1,77. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бразил - Венецуела.