НАЈЛЕПШИ ГОЛ НА ЕП ДО САДА: Бомба са ПОЛА терена, голман који је СПРЕЧИО Србију да оде на ЕУРО се УПЛЕО у мрежу (ВИДЕО)

14.06.2021. 16:31
Gol Patrika Šika protiv Škotske
Гол Патрика Шика против Шкотске / Извор: Фото: Нова С printscreen

Спектакуларно.

Зашто је фудбал лепа игра, показао је нападач Чешке на стадиону Хампдан Парк у Глазгову у дуел своје репрезентације и Шкотске у оквиру групе Д на ЕУРО 2020.

ЕУРО ТИКЕТ ДАНА: Катарина Живковић НЕ МАШИ – ово су њени типови (ФОТО)

ЦИЦИПАС ОБЈАВИО ПРЕТУЖНЕ ВЕСТИ: Само ПЕТ МИНУТА пре почетка финала ПРЕМИНУЛА му је вољена особа!

ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО: Ериксен се огласио из болнице!

У јеку најжустријих напада Шкотске која је јурила заостатак од 1:0, севнула је контра, а у контри левица са пола терена.

Нападач Бајера из Леверкузена Патрик Шик је у 52. минуту лобовао голмана Дејвида Маршала који је одбранио пенал Александру Митровићу и спречио на тај начин Србију да се пласира на ЕУРО. Шику је то био други гол на мечу, а први је дао у првом полувремену на асистенцију Владимира Цуфала у 42. минуту.

Ушао је Шик тако у историју Европских првенстава - голом са 45,5 метара поставио је рекорд шампионата и то је сада погодак са највеће удаљености у историји.

Погледајте и сами тај погодак за 2:0, тренутно вероватно и најлеши на ЕП: