АРНАУТОВИЋ ДИВЉАО ПОСЛЕ УТАКМИЦЕ СА АЛЖИРОМ: Звездин нападач напао Босанца (ВИДЕО)
Аустријанац у свом стилу
Фудбалска репрезентација Аустрије у последњим тренуцима је извукла реми против селекције Алжира и тако успела да се пласира у нокаут фазу Светског првенства, а емотивно је све прославио Марко Арнаутовић.
Аустријанци су били близу елиминације, али је Саша Калајџић постигао гол за 3:3, па ће изабраници Ралфа Рангника у 1/16 финала Мундијала на екипу Шпаније.
Знали су фудбалери Аустрије да прославе пласман у нокаут фазу, а најбурније је све поднео Марко Арнаутовић.
Нападач Црвене звезде је постигао први гол на утакмици, а након меча је желео да се обрачуна са противничким фудбалерима.
Гестикулирао је Арнаутовић Алжирцима да превише причају, покушао да их ућутка, а на крају се све завршило без физичког сукоба.
Изгледало је као да је Арнаутовић желео да се обрачуна са селектором Алжира Владимиром Петковићем, човеком са наших простора, који је сигурно савршено разумео аустријског нападача.
Погледајте све најновије вести и Светско првенство на длану - ФИФА World Цуп 2026 - у нашем специјалу.